8 Haziran 2014 Pazar

Tvyo Artık Windows Phone'da


Ücretsiz olarak televizyon programlarının izlenebildiği websitesi Tvyo, Android ve Appstore'dan sonra Windows Phone (WP) platformunada geldi.

Windows Phone platformu her geçen gün kendisini geliştiriyor, sorunları üzerinde iyileştirmelere gidiyor ve mobil uygulama sayısını artırıyor. WP mağazasına katılan son uygulamalar arasında ise ücretsiz olarak üye alan çevrimiçi video izleme platformu Tvyo yer alıyor.

Doğuş Video ve Dijital Yayıncılık tarafından yayınlanan uygulama, ücretsiz olarak WP’lu cihazlara indirilebiliyor. Uygulama ile birlikte Tvyo, WP 8 ve 8.1 platformlarına diziler, programlar, müzik klipleri, belgeseller, çizgi filmler, canlı TV keyfi ve çok daha fazlasını getiriyor. Üstelik bunların hepsi yüksek görüntü kalitesiyle izlenebiliyor.

Son dönemde oldukça popüler olan yerli ve yabancı dizileri de bünyesinde barındıran mobil uygulama, ‘Kaldığın Yerden Devam Et’ özeliği ile izlenilen içeriğin nerede bırakıldığını hatırlayabiliyor, internet bağlantı hızına göre görüntü kalitesini değiştirebiliyor, sevilen dizilerle ilgili takip listesi hazırlayabiliyor.

Tvyo’nun WP için yayınlanan mobil uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder