22 Haziran 2014 Pazar

Google'dan Futbol Oyunu


Son günlerde Dünya Kupası için birçok firma ve marka tarafından futbola yönelik birçok şey sunulmaya başlandı.Bizim bir numaralı arama motorumuz olan Google'da geçtiğimiz gün ilginç bir işe imza atarak kendi web tarayıcılarımızdan ve mobil cihazlarımızdan oynayabileceğimiz futbol temalı bir oyun geliştirdi.

Oyunun adı oldukça basit! :D Kick with Chrome(Chrome ile Şut veya vuruş)[İngilizcem ancak bu kadar kusura bakmayın] :) adını vermişler.

Infinite Dribble isimli ilk modda, topu mouseumuz ya da sağa sola yatırdığımız tablet veya telefonumuzla savunma oyuncularının arasından geçerek çalım atıp duruyoruz. Space Kick isimli diğer modda da topa tüm gücümüzle vurup en yükseğe atmaya çalışıyoruz.Üçüncü ve son modda da penaltı atıyor ya da atılan penaltıları kurtarmaya çalışıyorsuz.

Şu an için bir Chrome deneyi olan bu çalışma bakalım bizlere dahada geliştirilip sunulacak mı,yoksa Google sadece Dünya Kupası atmosferine uymak adına mı böyle birşey yaptı merak konusu fakat oldukça eğlenceli ve arkadaşlarımızla oynayabileceğimiz bir oyun olmuş.Mutlaka denenmeli.


Oyuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder