15 Haziran 2014 Pazar

Google'dan Egzersiz Uygulaması Google Fit


Son zamanların teknolojisi olan ve insanların merakla karşıladğı giyilebilir teknoloji hayatımızın her alanına el atmak istiyor.Öyleki akıllı saatlerden tutunda ayakkabılara kadar bir çok ürün üretilmiş durumda.Geçtiğimiz günlerde iOS8 ile birlikte tanıttığı giyilebilir sağlık uygulaması HealtKit ile bu piyasadan geri kalmayan Apple,uygulaması ile oldukça beğeni topladı.Eeee Gogıl amcamızda hiç bir şeyden geri kalır mı ha? :D

İşte Apple ve diğer markaların bu modaya ayak uydurduğunu gören Gogıl amcada kendi sağlık uygulaması olan Google Fit'i geliştirmeye başlamış.Söylentilere göre Gogıl amca bu uygulamasını  25-26 Haziran’da düzenlenecek I/O Konferansı’nda duyuracak. Yürüdüğü mesafeden tutunda verdiği kalori miktarından koştuğu hıza kadar artık her şeyi merak eden insanlarımızın bu uygulamalara da olan ilgisi artmış bulunmakta.Hal böyle oluncada Gogıl bu uygulaması için çalışmalara hız vermiş bulunmakta.

Bu uygulamasıda umarız ki Gogıl amcanın 2012 yılıydı sanırım o yıllarda çıkardığı platforma benzemez ve teknolojinin tozlu raflarına gömülmez.Gogıl amcadan iyi birşeyler bekliyorum açıkçası.Gogıl yaparsa kaliteli birşey yapar. ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder