8 Ocak 2014 Çarşamba

ÜNLÜLERİN MAKYAJSIZ HALLERİ - ÜNLÜLERİN DOĞAL MAKYAJSIZ HALLERİ

ünlülerin makyajsız halleri, makyajsız yakalanan ünlüler, ünlülerin doğal halleri, ünlülerin yüzlerinin makyajsız halleri, makyajsız yakalanan ünlüler kimler, ünlülerin makyajsız resimleri, makyajsız ünlüler foto galeri, makyajsız ünlülerin resimleri, makyaj olmadan tanınmaz halde olan ünlüler, ünlüleri makyajsız gördünüzmü, ünlülerin makyajsız halleri nasıl,


Her gün ekranlarda gördüğümüz yada dizilerde, filmlerde gördüğümüz ve sevdiğimiz oyuncular, sanatçılar ekranlardan izlediğimiz zaman güzellikleri ile büyülüyorlar. İlerleyen yaşlarına rağmen bazı ünlüler genç kızlara taş çıkartır gibi güzelleşiyorlar. Hepimizin beğendiği isimlerin hemen hemen hepsinde makyaj oluyor. Ünlülerin makyaj yapma alışkanlıkları ileride hepsine büyük dert oluyor.

Bazı ünlüler yüzlerindeki makyajları sildikten sona tanınmaz halde oluyorlar ama bazı ünlülerde var ki makyaj yapmasa bile güzelliğini koruyorlar ve objektiflere rahatça poz verebiliyorlar. Hatta güzelliğine güvenen bazı ünlüler kendi sosyal paylaşım adreslerinde verdiği pozlarla her hali ile güzel olduklarını gösteriyorlar. Çoğu ünlü ise gezmek için ve alışveriş için çıktıklarında gazetecilerden köşe bucak kaçmaya çalışıyorlar.

Sizlere bu yazımızda beğendiğimiz ve sevdiğimiz ünlülerin makyajsız doğal hallerini paylaşacağız.


İşte Ünlülerin Makyajsız Halleri


HADİSE

NURGUL YEŞİLÇAY 

 HÜLYA AVŞAR

SERENAY SARIKAYA 

EBRU POLAT 

BEREN SAAT 

HAZAL KAYA 

GÜLŞEN 

FAHRİYE EVCEN 

PINAR ALTUĞ 

BERGÜZAR KOREL 


 GÜLBEN ERGEN Konu Hakkında YORUM Yapabilirsiniz.

.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder